ilonabaluska.pl

Zbuduj silną markę w Social Mediach z Iloną Bałuską.

Nazywam się Ilona Bałuska, jestem specjalistką Social Media i właścicielką agencji marketingowej Marketingowa. Od 5 lat pomagam firmom i markom osobistym sprzedawać swoje produkty i usługi w mediach społecznościowych. Poprzez działania z ramienia agencji tworzymy z moim zespołem skutecznie kampanie reklamowe, kontent na social media, treści sprzedażowe. Tworzymy wizerunek firm, który oparty na odpowiednich przekonaniach i postawach buduje w oczach odbiorców spójny obraz marki, zachęcający do skorzystania z jej firmy. Zmieniamy fanów w klientów, a przypadkowych widzów w aktywnych obserwatorów.

Jako szkoleniowiec z Social Media marketingu pokazuję markom, jak mogą samodzielnie tego wszystkiego dokonać. Szkolę z budowania rozpoznawalności marki oraz Instagram Reels zespoły dużych firm, właścicieli marek, jak i osoby sprzedające produkty cyfrowe.

Social Media posiadają ogromną ilość narzędzi umożliwiających nam sprzedaż online. Moi klienci to osoby, które rozumieją, że niewykorzystanie potencjału tych kanałów sprzedaży sprawi, że w niedalekiej przyszłości zostaną daleko w tyle za konkurencją, która z nich korzysta.


Uwielbiam pracować z ludźmi świadomymi siły mediów i otwartymi na kreatywny marketing. Szkoląc z marketingu w Internecie, najbardziej lubię błysk w oku, pojawiający się, gdy kursant bądź kursantka zrozumie, jak dużo może zyskać aktywnością w przestrzeni online. Wtedy dopiero zaczyna się zabawa, gdy uczestnicy podzielają moją pasję przy odkrywaniu tajników Social Mediów.

Instagram Reels to potężne narzędzie, które pozwala markom zaistnieć w Internecie.

Dzięki krótkim video udało mi się zakochać w Social Media marketingu. Obecnie mój profil na Instagramie jest głównym narzędziem sprzedaży moich usług. Dzięki temu jestem w stanie skutecznie szkolić swoich kursantów - wiem, jak zacząć w Social Mediach i jakich błędów uniknąć w komunikacji z odbiorcami - przetestowałam to na swojej działalności oraz codziennie wdrażam skuteczne rozwiązania na profilach współpracujących ze mną firm. Swoją wiedzę o budowaniu społeczności w mediach społecznościowych przekazuję również na sympozjach dla lekarzy, ginekologów oraz specjalistów medycyny estetycznej w całej Polsce.

Zainteresowała Cię moja oferta? 

Masz dodatkowe pytania?