ilonabaluska.pl

Firma ma dobry marketing, tylko jeżeli jest tam, gdzie jej klient.

Social media to dynamiczna przestrzeń, gdzie Twoja firma może zyskać nieograniczone możliwości rozwoju i budowania relacji z klientami. To ogromna platforma, na której Twój potencjalny klient spędza co najmniej jedną trzecią swojego wolnego czasu. To czas dla Ciebie i Twojej firmy, wykorzystaj go, aby pokazać się swojemu klientowi od najlepszej strony! Chcesz wiedzieć, jak zrobić to prawidłowo? To nie tylko platforma do promowania produktów, ale także narzędzie do kreowania marki, angażowania odbiorców i zdobywania ich zaufania. Dzięki marketingowi w mediach społecznościowych masz możliwość precyzyjnego targetowania, interakcji w czasie rzeczywistym oraz analizowania zachowań konsumentów. Wzmacniaj swoją obecność online, zwiększaj zasięg i przekształcaj fanów w lojalnych klientów. Zainwestuj w Social Media i zobacz, jak Twoja firma rozkwita w cyfrowym świecie!

Czy Twojej firmie potrzebny jest specjalista Social Media?

Nazywam się Ilona Bałuska i z miłą chęcią pomogę Ci stworzyć skuteczny marketing Twojej firmy.

Jeżeli chcesz poznać mnie bliżej kliknij tutaj, lub od razu przejdź dalej i sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić!

Oferuję Ci trzy sposoby, dzięki którym możesz nauczyć się prowadzić profile społecznościowe i stworzyć zaangażowaną społeczność wokoło swojej marki.

Szkolenia

Ze szkoleń korzystają firmy, które chcą podnieść kwalifikacje swojego zespołu w zakresie budowania zaangażowania w Social Mediach bądź poznać tajniki kręcenia krótkich video. Szkolenie może odbywać się w systemie 1:1, jak i dla większej grupy.

Szkolenie Social Media dla firm w zależności od zaawansowania grupy może obejmować podstawy zarządzania profilem społecznościowym, tworzenia postów na profilu, wstawiania relacji, jak i interfejsu Instagram Reels, zasad publikacji, skutecznej komunikacji, angażowania odbiorców pod postami, praktyczne tworzenie kontentu.

Na szkoleniu dowiesz się m.in.:

 • co zrobić, aby odbiorcy chcieli komentować Twoje treści,
 • kiedy i co publikować,
 • jakie elementy video są kluczowe dla algorytmu, a na co warto zwrócić uwagę, aby było ono atrakcyjne dla odbiorcy,
 • jak kręcić i montować Reels,
 • co to viral i jak go stworzyć,
 • jak sprzedawać w mediach społecznościowych.

Co ważne, nauczysz się robić to dobrze!

Konsultacje indywidualne

Podczas konsultacji indywidualnych przeprowadzam audyt Twojej marki oraz wspólnie tworzymy szczegółowy plan komunikacji na Twoje Social Media.

Tego możesz spodziewać się podczas konsultacji ze specjalistą od marketingu internetowego: wielu pytań odnośnie Twojego biznesu, wnikliwej analizy dotychczasowych działań, odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości, wskazówek i tipów z dziedziny digital marketingu, nabycia umiejętności prowadzenia skutecznej komunikacji.

Twoja marka zyskuje sprecyzowaną personę oraz komunikację pod nią dopasowaną, a co za tym idzie skuteczny marketing w Social Mediach, angażujący obecnych odbiorców oraz przyciągający nowych obserwujących. Gotowe rozwiązania, które ode mnie otrzymujesz, pozwolą Ci stworzyć marketing, który rozwinie Twój biznes oraz przekształci Twoje działania w zyski.

Wiedząc, jak komunikować się w Social Mediach oraz czego oczekują Twoi odbiorcy, nie marnujesz czasu na nieefektywne działania i zyskujesz więcej przestrzeni na działania rozwojowe dla swojego biznesu.

A może chcesz nauczyć się tworzyć ciekawe i chwytliwe Reels?

Podczas konsultacji indywidualnych z wideo marketingu nauczę Cię wszystkich niezbędnych umiejętności do nagrywania i montażu efektownych video. Takie szkolenie obejmuje w większości praktykę, gdzie wspólnie tworzymy kontent video na Twoje social media, montujemy rolki na telefonie, omawiamy elementy video produktowych, mówionych, rozrywkowych, uczysz się wykorzystywania narzędzi AI.  Video tworzymy na Twoich produktach, dzięki czemu wychodzisz ze szkolenia nie tylko z umiejętnościami na wyższym poziomie, ale i gotowym materiałem na swoje Social Media. 

Szkolenia indywidualne odbywają się w systemie 1:1.
Mogą odbywać się online, w siedzibie Twojej firmy bądź w moim biurze w Łodzi.

Prowadzenie kont social media dla firm

Jako specjalista w swojej branży zdajesz sobie sprawy, że niektóre obszary dobrze oddać w ręce specjalistów. Jeżeli nie masz przestrzeni na prowadzenie mediów społecznościowych swojej marki bądź firmy, napisz do mnie, a wraz z zespołem mojej agencji marketingowej Marketingowastworzymy dla Ciebie efektywny i skuteczny marketing online.

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?


Agencja marketingowa pomoże Ci pozyskać nowych klientów i zbudować szerokie grono zainteresowanych Twoją działalnością wiernych fanów. Twoja firma może docierać dalej, wyprzedzać konkurencję i sukcesywnie zwiększać sprzedaż, dzięki odpowiednio poprowadzonym działaniom marketingowym.

Przeanalizujemy i zaudytujemy Twój marketing online, przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną strategię marketingową, wdrożymy działania na profilach społecznościowych Twojej firmy (Facebook, Instagram, Tik Tok, Youtube, LinkedIn), które obejmują m.in. wstawianie postów, kręcenie i montaż Reels, stories, copywriting, profesjonalne nagrania i zdjęcia w Twojej firmie. Zasięgi organiczne w połączeniu ze skuteczną reklamą Facebook Ads nie tylko pozytywnie wpłyną na sprzedaż twoich usług, ale i pomogą stworzyć relacje z klientami, które będą procentować przez długi czas.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi oraz współpracy z najlepszymi specjalistami oferujemy Ci również:
 • profesjonalne sesje zdjęciowe,
 • projektowanie stron internetowych,
 • reklamy Google Ads,
 • prowadzenie wizytówki Google,
 • brand marketing,
 • Wideo marketing,
 • prowadzenie bloga,
 • projektowanie banerów, ulotek, wizytówek,
 • projektowanie logo.

Jak wygląda współpraca ze specjalistą social media? – poznaj proces.

Kluczem do skutecznego marketingu jest indywidualne podejście, dlatego dużą część pierwszego etapu współpracy poświęcam na poznanie Ciebie i Twojej marki, co oznacza nie tylko Twoje zaangażowanie w ten proces, ale i analiza Twojego marketingu, badanie konkurencji oraz potrzeb Twojego klienta.

Dzięki tym czterem krokom mogę zaoferować Ci w 100% skuteczną strategię i gotowe rozwiązania:

1
1 Krok:
Krótki brief dotyczący Twojego biznesu.
2
2 Krok:
Rozmowa online, podczas której omawiamy Twoje potrzeby oraz wypełniona ankieta.
3
3 Krok:
Research i dopasowanie materiału szkoleniowego do Twoich oczekiwań.
4
4 Krok:
Spotkanie w Twojej firmie, moim biurze lub przestrzeni online.

Co sprawia, że współpracujące ze mną marki odnoszą sukces?

 • Jestem zdeterminowana na cel.
 • Jestem na bieżąco z obecnymi trendami oraz wymaganiami algorytmów.
 • Współpracowałam z wieloma branżami, m.in.: medycznymi, fashion, gastronomicznej, hotelarskiej, ubezpieczeniowej, adwokackiej, technicznej.
 • Sama jestem przedsiębiorcą, więc potrafię zrozumieć partnerów biznesowych.
 • W krótkim czasie zbudowałam własną rozpoznawalną markę osobistą na Instagramie.
 • Posiadam zespół specjalistów niezbędnych do wdrażania skutecznych strategii marketingowych.

Zainteresowała Cię moja oferta? 

Masz dodatkowe pytania?