ilonabaluska.pl

Oferta dla firm

Dzięki współpracy z takimi markami jak: Neauvia, SPN Nails, Hotel Przystań, Hotel Grzegorzewski, Fundacja Jeszcze, Ptak Fashion City skutecznie pomagam firmom, wewnętrznym działom marketingu, managerom zwiększać ich kompetencje w zakresie budowania lub poprawy ich strategii marketingowej, umiejętności z zakresu mobile wideo marketingu czy wystąpień przed kamerą.

Zobacz, jak mogę Ci pomóc:
razem zbudujmy silną markę w Social Mediach.

Strategia marketingowa

Stworzę lub zmodyfikuję dla Twojej marki plan działania obejmujący: ustalenie grupy odbiorców, dobór odpowiedniego archetypu marki i kanałów komunikacji itd.

Zapytaj o szczegóły

Szkolenie dla pracowników

Przeprowadzę szkolenie dla Twoich pracowników skrojone zgodnie z ich potrzebami. Dzięki niemu będą wiedzieć, jak skutecznie wykorzystywać wideo marketing w pozytywnym i profesjonalnym budowaniu wizerunku marki.

Zapytaj o szczegóły

Kompleksowy audyt Social Media marki

Nie masz pewności czy Twoje Social Media są dobre? Zastanawiasz się, co jest ok, a co można zrobić lepiej? Chętnie przygotuję dla Ciebie kompleksowy audyt kanałów Social Media. Przeanalizuję dotychczasowe publikacje. Wskażę, co należy poprawić.

Zapytaj o szczegóły

Identyfikacja wizualna marki

Pomogę stworzyć dla Ciebie markę idealną. A może potrzebujesz rebrandingu? Stworzyłam takie marki jak Scar&Skin Solutions czy Anna Lund. Od wymyślenia nazwy marki, po stworzenie logotypu i całą oprawę graficzną. To samo mogę zrobić dla Ciebie.

Zapytaj o szczegóły

Współpraca projektowa

Potrzebujesz wsparcia przy konkretnym projekcie? Kampanii a może sesji zdjęciowej? Chętnie dołączę do Twojego zespołu projektowego i wspomogę go moim doświadczeniem!

Zapytaj o szczegóły

Prelekcje i wystąpienia podczas eventów

Uwielbiam dzielić się z innymi moją wiedzą i doświadczeniem, a na scenie czuję się jak ryba w wodzie! Jako specjalistka od Social Media i wideo marketingu mogę wzbogacić Twoje wydarzenie o wiedzę z zakresu wideo marketingu i Social Media.

Zapytaj o szczegóły

Zobacz relacje z niektórych moich wystąpień i szkoleń

Zainteresowała Cię moja oferta? 

Masz dodatkowe pytania?